Dili Değiştirin Turkçe English German Azerian Russian French Romanian Arabic
Sıkça Sorulan Sorular
Ceviz Token Nedir?

Ceviz tarımını geliştirmek amacıyla yapılmış bir tokendir. 

Ceviz Token Ücretsiz mi?

CVIZ Token miningden kazanılan tüm tokenler bedava olarak verilecektir.

Whitpaper

Sorun

• Blockchain Teknolojisi, genellikle yalnızca endüstri uzmanları için ayrılmış belirsiz bir alan olarak algılanır

• Ortalama kullanıcılar, yanlışlıkla Blockchain'i Bitcoin ile eşitleme eğilimindedir ve uygulama yelpazesi hakkında çok sınırlı bir anlayışa sahiptir.

• Önemli miktarda dikkat ve zaman harcamak ve karşılığında çok az şey kazanmak, büyük sosyal platformlar arasında yaygın bir sorundur.

Fırsatlar

• Blok zinciri tabanlı teknolojilerin yanı sıra ortaya çıkan çeşitli kripto para birimlerinin piyasa değeri 2009'da sıfırdan 2021'de bir trilyon doların üzerine çıktı ve bir zamanlar belirsiz ve alternatif olarak görülen madencilik topluluğu en büyük yararlanıcı haline geldi.

• Kullanıcılar sosyal medya ve diğer kaynaklardan çeşitli içerik bombardımanına tutuldukları için dikkatleri, etkileri ve yönlendirme ağları giderek daha değerli hale geldi ve uygun şekilde para kazanmaları gerekiyor.

• Sosyal paylaşımdan ve cep telefonundan tam olarak yararlanarak doğrulama yeteneklerini belirlemek, aktif mobil kullanıcılardan oluşan bir madencilik topluluğu oluşturmak ve istikrarlı bir şekilde dijital varlıkların yeşil ekonomisini ve kimliği doğrulanmış üyelerden oluşan bir ağ oluşturmak.

Çözüm Anahtarları

• Anahtar 1 : CVIZ, mobil uygulamada milyonlarca kullanıcıyı bir araya getirerek, uygulamaya günlük giriş yaparak jeton kazanan madencilerden oluşan ekipler oluşturarak, her bir bireyinkinden katlanarak daha değerli olan ekip katılımıyla yönlendirilen yenilikçi bir ekonomi yaratır.

• Anahtar 2 : Kimliği doğrulanmış madencilik toplulukları oluşturmak için günlük check-in'lerle oluşturulan katılıma ek olarak, Madencilerin, üretken bir ekosistemi sürdürmek için platformda ürünler ve hizmetler için kazanılan jetonları veya bunun tersini yapması bekleniyor.

• Anahtar 3 : Blok zinciri uygulamalarının yararlı olduğu ve yalnızca profesyoneller ve uzmanlar tarafından takdir edildiği genel algı olmasına rağmen  CVIZ'in amacı, yaygın kullanıcılar için geçerli olan kullanım örneklerini göstermektir.

Model İlkeleri

İlke 1: Toplam kullanıcı sayısı 5.000.000.000 (5 Milyar) ulaştığında, yeni CVIZ token arzı 0'a düşer. Devam etme kararı CVIZ`e aittir.

İlke 2: Erken katılanlar, daha sonra katılanlara göre daha yüksek kazanç oranıyla ödüllendirilir.

İlke 3: Topluluğa katkıda bulunan kullanıcılar daha yüksek kazanç oranıyla ödüllendirilir.

İlke 4: Temel geliştirme, pazarlama ve operasyon ekibi uygun şekilde tanınmalı ve önceden tahsis edilmiş belirteç havuzu ile ödüllendirilmelidir.

İlke 5: Toplam CVIZ token arzı, toplam kullanıcı sayısına ve büyüme oranına bağlı dinamik bir sayıdır.

Kullanım Durumları

  • CVIZ jetonları, kullanıcının favori gönderilerini desteklemek için harcanabilir.
  • CVIZ jetonları arkadaşlara veya favori kullanıcılara hediye olarak aktarılabilir.
  • CVIZ jetonları, dijital sanat sohbet gruplarına katılmak için kullanılabilir.
  • CVIZ jetonları, platform genişledikçe ve kullanıcı tabanı büyüdükçe değer artışı sağlamak için bir yatırım aracı olarak kullanılabilir.
TABELA TABELACI