Dili Değiştirin Turkçe English German Azerian Russian French Romanian Arabic
Gizlilik

Gizlilik Şartnamelerimizi Okuyunuz

CVIZ olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur;

CVIZ  kayıtlı kullanıcılarımıza ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi, yayınlamaz. Hiçbir kurum yada kuruluş ile paylaşmaz.

CVIZ Kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. kullanıcının sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kullanıcı ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece kullanıcı değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve kampanyalara göz atması ile birlikte süper avantaj ve çeşitli faaliyetlerinin oluşturulmasını sağlamakta ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece CVIZ bünyesinde kullanılmaktadır.

CVIZ, KUllanıcılarından sisteme kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, kullanıcının haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Kullanıcı bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara, resmi karar belgesi verildiğinde açıklanabilecektir.

Bu belgede bulunan bilgiler  CVIZ  gizlilik ilkesini bildirmektedir.

CVIZ gerektiğinde bu gizlilik belgesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

TABELA TABELACI